Kontakta

Elka Produkter AB

Adress:
Industrigatan
330 33 Hillerstorp

Postadress:
Box 42
330 33 Hillerstorp

tel: +46 (0) 370 37 33 90

order@elka.se

invoice@elka.se

VD

Henrik Johansson +46 (0) 370 37 13 02 henrik@elka.se

Innesälj

Sandra Källberg +46 (0) 370 37 33 91 sandra@elka.se

Supply Chain Manager/Inköp

Auvo Korhonen +46 (0) 70 634 64 09 auvo@elka.se

Produktionschef

Andreas Svensson Tel +46 (0)370 37 33 96 andreas@elka.se

Konstruktion

Filip Bruveris +46 (0) 370 37 33 93 filip@elka.se

Logistik/ Montering

Thomas Nilenfors +46 (0) 370 37 33 94 thomas@elka.se

 

 

Nyhetsbrev

Här hittar du de senaste nyhetsbreven ifrån ELKA i Hillers...

Trådbockning

Välkomna med din förfrågan på tråddetaljer. Vi bockar t...

Sortiment

Nedan finner ni ett urval av våra standardprodukter som lag...

Kontakta

Elka Produkter AB Adress: Industrigatan 330 33 Hillerstorp ...